Tel:
Çin Tıbbi Tek Kullanımlık Yüz Maskesi Üretici
Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd

DÜRÜSTLÜK TABANLI, ÖNCE MÜŞTERİ

Ana sayfa

Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd şirket Profili
Çin Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd şirket Profili
Çin Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd şirket Profili
1 2 3

Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd

Ningbo selamladı tıbbi aletleri co., Ltd was founded in 2011 with the brand Greetmed. 2011 yılında Greetmed markası ile kuruldu. Since establishment, we have been aimed at sparing no effort to create the daily necessities and devote all our attention to serve global customers with the adoption of enterprise philosophy of "people-oriented, credible service, strategic cooperation and sustainable development" and the insistence on principle of "quality first, service uppermost. Setting goals that "Customers' requirement is our everlasting pursue. Kuruluşundan bu yana, günlük ihtiyaçlar yaratmak ve "insan odaklı, güvenilir hizmet, stratejik işbirliği ve sürdürülebilir kalkınma" kurumsal felsefesi benimsemesi ve küresel ısrar prensibi "önce kalite, hizmet üst. hedefleri belirlemek" müşteri gereksinimi bizim sonsuz peşinde olduğunu.

 

Ningbo selamladı tıbbi aletleri co., Ltd2018 yılında FACE MASK International tedarikine katıldı ve altın tedarikçisi olarak hızla büyüdü, 5 Serisi olan yetişkinler ve çocuklar için yüksek kaliteli anti-toz, anti-pus, anti-bakteri ve virüs, binicilik, dokunmamış tek kullanımlık maske geliştirdik, 9 tasarım, binlerce renk.

 

Quality is based on the national standard LD29-2006, GB/T2626-2006, GB2828-87, GB2829-87 and combined with the different standards in different countries. Kalite, LD29-2006, GB / T2626-2006, GB2828-87, GB2829-87 ulusal standardına dayanmaktadır ve farklı ülkelerdeki farklı standartlarla birleştirilmiştir. Have CE and FDA, client can also get FDA certificate to register our product. CE ve FDA var, istemci de bizim ürün kaydetmek için FDA sertifikası alabilirsiniz.

 

Greetmed IS YOUR BEST CHOICE! Selamladı EN İYİ SEÇİMİNİZ! WELCOME TO JS TO START A FRIENDLY LONG-TERM COOPERATION FROM NOW! ŞİMDİ DOSTU UZUN VADELİ İŞBİRLİĞİ BAŞLATMAK İÇİN JS'E HOŞ GELDİNİZ!

 

 

 

 

 

 

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Greetmed

No. Çalışanları : 50~99

Yıllık satış : 2000000-3000000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

2011 yılında kuruluşundan bu yana, JShas invested heavily in face masks production, hiring good people, converting equipments, to make sure that your masks exceed your requirements for strength, integrity, style, and color. maskelerinizin güç, bütünlük, stil ve renk gereksinimlerinizi aştığından emin olmak için yüz maskeleri üretimine, iyi insanları işe almaya, ekipmanları dönüştürmeye büyük yatırım yapmıştır. We have 7 production lines that can provide the best lead-time in the mask manufacturing industry and our proven printing expertise means that the quality images we put on mask communicates the quality of what's inside. Maske imalat endüstrisinde en iyi teslim süresini sağlayabilecek 7 üretim hattımız var ve kanıtlanmış baskı uzmanlığımız, maskeye koyduğumuz kaliteli görüntülerin içerideki ürünlerin kalitesini ilettiği anlamına geliyor.

 

Çin Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd şirket Profili 1

Çin Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd şirket Profili 2

Firma Servisi

Biz OEM hizmet tedarik ve biz lider tek kullanımlık koruyucu yüz maskeleri ve bağıl ürünleri Üreticisi. Ücretsiz örnekleri mevcut, nitelikli ürünler, rekabetçi ve istikrarlı fiyat. 9 yılı aşkın zengin deneyime sahip, bu yüzden uzun vadeli tedarikçiniz olabilir.

 

Çin Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd şirket Profili 0Çin Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd şirket Profili 1

Şirket takım

Biz dizgin yönetmek ekibi, tasarım ekibi ve QC ekibi, ve 24 çevrimiçi hizmet satış ekibi var.

 

 

 

 

Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd
No.428 Zhongshan East Road, Chongfu Town, Jiaxing Şehri, 314511 Çin
Tel:86-0573-88331616
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Tıbbi Tek Kullanımlık Yüz Maskesi Tedarikçi. © 2020 - 2021 medicaldisposablefacemask.com. All Rights Reserved.